• VM Medical Park Kocaeli, Symbol AVM Yanı No:34, Başiskele/Kocaeli
  • Pzt - Cuma : 09:30 - 17:00 | Cumartesi : 09:30 - 15:00

Hasta Yorumları

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz.

Hasta Yorumları

Eb...ç
19 Ocak 2024
Prof. Dr. Hasan Terzi diye yazılır KANATSIZ BİR MELEK diye okunur... Ben Bursa dan Ebru SARAÇ hemşireyim. 7 yıldır endometriozis adenomiyozis hastalığıyla başbaşaydım.Kullanmadığım dogum kontrol hapı ve agrı kesiciler Kalmadı.Çok dr gittim İstanbul ve Bursa da MR kan tahlilleri yasım 35 oldugu için tedavi sansı sunulmadan agrı kesıciler verilerek hormonlu spiral takıldım.En son Hasan hocamla tanıştım.Telefonla görüştüm. Randevu boşlugu uzun zaman sonra olmasına rağmen 2 gün sonra gelebilirmisiniz dedi. 2 gün sonra Bursa dan İzmite gittim. Muayene sonrası ameliyat olmam gerektiği söyledi agrılardan tek kurtulma şansımın ameliyat oldugunu ve bu ameliyatı da üstlenebileceğini söyledi. 15 gün sonraya ameliyat randevusu verdi. 5ocak tarihinde laparoskopik olarak ameliyatı yaptı. Ameliyattan sonraki 15. günüm agrılarımdan kurtuldum sağlığımı önce Allah sonra Hasan hocama borçluyum. Ağrısız agrı kesicisiz hayat mümkün sağlığınızı ertelemeyin... Herkese sağlıklı günler dilerim...
Neslişah B....
29 Aralık 2023
5 yıldır devamlı kadın doğum alanında randevu almadığım doktor kalmamıştı. Hepsinin ötesinde en doğru teşhisi koyan en güvenilir Sevgili Hasan hocamdır. Yumurtalık kistim zorlu sancılı ve hastanelik eden dismoneremin yanı sıra karnımdaki kramplar ve bağırsaklarımdaki zorlanmalar nedeniyle ağrı kesicilerle yaşayan bireye dönüşmüştüm. Ve daha önce hiçbir doktor Sevgili Hasan hocamın bağırsaklarımda da sorun olduğunu söylememişti. 2 ay önce 19 ekim laparoskopik ameliyat oldum ağrısız sızısız 5 günde tümüyle normal hayatıma döndüm. Sizi çok seviyorum Hocam sayenizde geçirdiğim bu ameliyat bana ağrısız bir yaşam olduğunu göstermiş oldu. Elinize emeğinize bilginize hoşgörünüze sağlık...
S....
21 Aralık 2023
Kansızlık sebebiyle kadın doğum uzmanına gitmem gerektiği için kendi araştırmam sonucunda Hasan Bey'e gittim. Muayene sonucunda miyom olduğumu tespit etti ve ameliyat oldum. Muayene, ameliyat ve kontrol aşamalarında çok güzel ilgilendi. Kesinlikle tavsiye edebilirim, ben memnun kaldım.
M....
20 Aralık 2023
Doktoruma internetten ulaştım. yumurtalıkta kist, rahim ağzında kansere dönüşme olasılığı yüksek riskli bir hücre ,rahimde yapısal değişiklikler sebebiyle yumurtalık ve rahim alınması ameliyatı oldum. Çok ama çok memnun kaldım. Tarzı yaklaşımı insani tutumu güler yüzü, Ayrıca da meslekteki tecrübesinden çok memnunum , herkese tavsiye ederim .
B....
19 Aralık 2023
Hasan Bey'e çalıştığı kurum aracılığıyla ulaştım. Uzun süredir devam eden ağrı şikayetiyle başvurdum ve miyom teşhisi konuldu. Ardından ameliyat oldum. Hasan Bey, ameliyat öncesinde ve sonrasında tüm sorularıma detaylıca yanıt verdi ve süreç hakkında aydınlatıcı bilgiler sağladı. Kuzenimde de aynı rahatsızlık olduğu için ona da Hasan Bey'i tavsiye ettim.
Y....
18 Aralık 2023
Doktorumuza sağlık çevremizdeki dostlarımızın tavsiyesi ile ulaştık.. Daha ilk muayene aşamasında doyurucu açıklaması, sorularımıza sabırla cevap vermesi mesleki yaklaşımı açısından çok memnun kaldık. Mesane sarkması rahatsızlığım için ameliyat oldum. Hasan Terzi hocamın ve ekibinin bu mükemmel yaklaşımı bizi çok etkiledi. En beğendiğim servisteki bütün ekibin işini iyi yapması olmuştur.. Hem tavsiye ederim hem de Hasan Terzi ekibinin örnek alınmalarını öneririm...
F....
18 Aralık 2023
Hasan Bey'e çalıştığı kurum aracılığıyla ulaştım. Uterus ardından batın kisti şikayetiyle muayene oldum. Ön muayeneden son kontrole kadar aklımda hiçbir soru işareti bırakmadı. Küçük bir olumsuzlukta bile bütün yapılması gerekenleri seferber etti; bunu, mesleğin içinde olduğum için yakından fark ettim. Doktorum net bir iletişime sahipti, her konuda açık ve net bilgiler veriyordu. Meslek hayatında Hasan Bey'e daha nice başarılar dilerim.
N....
16 Aralık 2023
Hasan Terzi'yi, kız kardeşim aracılığıyla tanıdım. Kadın hastalıkları sebebiyle rahim içi alındı. Araştırdım ve çok iyi bir doktor olduğunu, çok ilgili ve işinin ehli bir doktor olduğunu gördüm. Ellerine sağlık, herkese tavsiye ederim.
Ebrar A.....
14 Aralık 2023
Hasan hocama 2 ay önce ameliyat oldum iyi ki yollarımız denk gelmiş iyi ki ameliyatımı o yapmış onun sayesinde çok daha iyiyim hocama ve asistanına çok teşekkür ederim her koşulda özenli ve ilgili oldukları için..🙏🏻
Ahmet M.....
06 Aralık 2023
26/09/2023 Tarihinde Hasan Terzi hocam eşimin ameliyatını yaptı. (Laparoskopik total histerektomi, sistosel, rektopleksi) Uzun zaman önce ameliyat olması gerektiği söylenmesine rağman eşimin korkuları vardı.Hocam bizi her konuda aydınlattı ve rahatlattı. İlk muayeneden çıktığımızda ameliyata karar vermiştik.Sorunsuz ve çok başarılı bir ameliyat oldu.iyileşme süreci de çok hızlı oldu. En ufak bir sıkıntıda kendisine ulaşabiliyorsunuz ve sorularınız kesinlikle yanıtsız bırakılmıyor. En başta Hasan Hocama ,asistanı Eda Hanıma, anestezi ekibine ve servis hemşirelerine çok teşekkürler.
Zuhal C.....
09 Kasım 2023
Yaklaşık 4 senedir çocuk özlemi yaşıyorduk. Bir çok tedavi yöntemi denedik fakat olumsuz sonuçlandı. Daha fazla vakit kaybetmek istemedik ve tüp bebek tedavisi görmeye karar verdim.Hazan Terzi hocamızın takibi ile Ağustos ayında tüp bebek transferi yapıldı ve ilk denemede gebe kaldım. Bu süreçte gösterdiği ilgi, özen ve destek için nekadar teşekkür etsek az. Ayrıca hekimin asistanı Eda hanım da ihtiyaç duyduğumuz her an her konuda yardımcı oldu. Kendisine ayrıca teşekkür ederim.
A.....
9 Eylül 2023
Prof. Dr. Hasan Terzi hocaya bir tavsiye üzerine ulaştım. Yumurtalık kisti ameliyatı oldum ve Hasan Terzi hocamla tanıştıktan sonra ameliyat olmaya ikna oldum. Sorunsuz bir ameliyat süreci geçirdim ve bu zorlu dönemi başarıyla atlattım. Hasan Terzi hocanın ilgisi, alakası ve yaklaşımı beni çok rahatlattı. Hala kendisi tarafından kontrol altındayım ve memnuniyetim devam ediyor. Kesinlikle tavsiye ederim.
Ebru Karavit
1 Eylül 2023
23/08/2023 tarihinde kıymetli Prof.Dr. Hasan Terzi tarafından yumurtalık kisti ve histerektomi ameliyatı oldum yani kist ile birlikte yumurtalıklarım ve rahimim laparoskopi yöntemiyle alındı.Ameliyatım o kadar mükemmel geçti ki hiç bir şekilde bir ağrım sancım olmadı ilk akşam rahatlıkla yürüdüm ve iki gün sonra hastaneden hiç ameliyat olmamışım gibi çıktım. Hatta ertesi gün konsere gittim :) Bu kadarını hiç hiç beklemiyordum günlerce içim içimi yemişti boş yere..... Buradan tekrar Çok kıymetli Hasan hocama kalbimin en derinlerinden şükranlarımı minnetimi ve sevgilerimi sunuyorum var olun.
M.....
23 Ağustos 2023
Hasan Hoca'nın adını annem araştırmaları sonucu duydu ve çevremizdeki insanlar da onun harika bir doktor olduğunu söylemişlerdi, özellikle laparoskopik cerrahi alanındaki başarısını. Bu nedenle hiç tereddüt etmeden randevu aldık.Ben de dermoid kist nedeniyle Hasan Hoca'ya başvurdum ve laparoskopik cerrahi ile tedavi edildim. Tedavi sürecini değerlendirdiğimde kesinlikle 10/10 veririm. Her şey çok iyi planlanmış ve düzenlenmişti, sonuçtan oldukça memnun kaldım. Hasan Hoca, anlayışlı bir doktor, her şeyi açıklayıcı bir şekilde ifade ediyor ve insanı rahatlatıyor. Onun yanındayken hiçbir şekilde strese girmedim. Gerçekten insanlara güven veren biri. Hasan Hoca'nın muhteşem bir ekibi var, enerjileri oldukça pozitif. Her ayrıntıyı anlaşılır bir şekilde açıklıyor ve akılda soru işareti bırakmıyor. Gönül rahatlığıyla Hasan Hoca ve ekibine kendinizi emanet edebilirsiniz, hiçbir şüpheye mahal yok. Çevremdeki herkese Hasan Hoca'yı tavsiye ettim ve etmeye devam ediyorum.
H.....
22 Ağustos 2023
Hocamızı hem tıp camiasından biliyordum hem de eğitim verdiği doktor arkadaşlarımın önerisiyle iletişim kurduk. Laparoskopik cerrahi konusunda doktorları eğiten bir uzman olduğunu duymam, hocamızı tercih etmemde önemli bir etken oldu. İki kez ektopik gebelik geçirdim. İlk ektopik gebelik durumumu hocamızın olmadığı bir merkezde öğrenmiştim. Orada yaşadığım çeşitli sıkıntılara rağmen çözüm bulamamıştım. Kadın doğum acil vakalarından biri olarak beklemiştim. O dönemde, hasta yatağımda iken hocamızı telefonla arayarak durumu bildirmiş ve yardım talep etmiştim. Allah razı olsun, hem etik hem de insani olarak bana büyük destek oldu. Riskli bir durum olmama rağmen ortada bırakmadı. Hatta tüm ekibiyle birlikte ellerinden geleni yaptılar. Ben bir hekim olarak iyi bir ekip olmanın ne kadar önemli olduğunu bilirim, ancak o anı hasta olarak yaşadığımda bu daha da netleşti. Hocamın bulunduğu yerde hem kendisi hem de ekibi çok iyidir. Hocamızın tedavi sürecinde en çok takdir ettiğim özellikleri samimiyeti, insani yaklaşımı, işinin uzmanlığı, ameliyat sonrası kontrollerdeki dikkati ve güven verici tutumudur. Tüm bunlarla birlikte, ameliyat sonrasında hiçbir iz kalmaması da önemli bir avantajdır. Hocamızı ihtiyaç duyan herkese içtenlikle tavsiye ediyorum ve edeceğim.
H.....
20 Ağustos 2023
Tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım ve gebeliğimin ilerleyen aşamalarında plasenta previa teşhisi konuldu. Bu durum üzerine, araştırmalarım sonucu Hasan Bey ile iletişime geçtik. Konu hakkında bize büyük yardımcı oldu. Hiçbir zaman endişe duymamıza neden olacak bir durum olmadı, çünkü Hasan Bey rahatlatıcı yaklaşımı ile bize destek oldu. Sakinliği sayesinde güzel bir süreç yaşadık ve doğumumu gerçekleştirdik. Şükürler olsun herhangi olumsuz bir durumla karşılaşmadık. Hasan Bey'i herkese tavsiye ediyorum. Kendisine çok teşekkür ederim.
N.....
19 Ağustos 2023
Doktorumuza daha önce tedavi ettiği hastalarının tavsiyesi üzerine gittim. Miyom şikayetim vardı ve sezaryen doğum yapmıştım. Bu nedenle açık ameliyattan korktuğum için sürekli cerrahi tedaviyi erteliyordum. Hasan Bey rahim alma ameliyatını kapalı yöntemle yaptı, ameliyat gayet başarılı geçti. Doktorumun sorabileceğim soruları ben sormadan cevaplaması güven vericiydi. Beni sağlığıma kavuşturduğu için çok minnettarım. Mesleğini severek, başarıyla sürdüren Doktorumu ihtiyacı olan herkes gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
S.....
1 Ağustos 2023
Bir doktorun hastalığımı teşhis etmesi sonucu araştırmalar yaparak Hasan Bey'in adını duydum ve randevu aldım. Rahim ağzı kanseri teşhisi konmuştu. Hasan Bey, her şeyin korkulacak düzeyde olmadığını ve düzelmeyecek bir şey olmadığını belirterek beni motive etti ve içimi rahatlatacak şekilde konuştu. Tedavi sürecimiz çok güzel geçti. Hasan Bey her zaman kafamdaki soruları güzelce açıklayarak cevapladı ve sabırla her soruya cevap verdi. Ameliyat ve iyileşme sürecini anlayabileceğim şekilde güzelce anlatması en beğendiğim özelliklerindendi. Tavsiye ettim ve ediyorum.
A.....
29 Temmuz 2023
Hasan Hocaya internetten ulaştım. Aşırı kanama ve miyom şikayeti üzerine gitmiştim. İlk muayenemde ameliyata karar verdim. En beğendiğim özelliği hastalık sürecini son derece detaylı, herkesin anlayabileceği bir dilden, hem de kısa ve net bir şekilde anlatmasıydı. Ayrıca hastayı rahatlatıcı bir üslupla konuşması da çok olumlu bir etki yaratmıştı. O yüzden hiç ameliyat kararında zorlanmadım. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.
M.....
26 Nisan 2023
Hasan hocamızla tanısmam mıyomlarım sebebiyle oldu 10 ay arayla ıkı operasyonumu da laparoskopık olarak kendısı gerceklestırdı kendısıne guvenım sonsuz guleryuzlu sempatık hasta psıkolojısıne cok uygun davranan hastasının konforu ıcın titiz davranan ve ona gore saglam güleryüzlü bilgili bır ekıple calısan bir değer benım ıcın kendısının operasyon oncesı acıklamaları ne ıse operasyon sonrasında aynılarını yasadım extra bır durum olmadı olumsuz hıcbırsey de olmadı cok sukur zaten elı cok hafıf Ona cok duacıyım hayırlı basarılar dılıyorum benım sıkıntılarımdan kurtulmama saglıklı bır hayat yasamama sebeptır kendısı
N....B
26 Nisan 2023
Kendisi mükemmel bir doktor, ben bir dönem kendisine bir operasyon süreci geçirmiştim, yumurtalıklarım alındı. Kendisinin hastayla olan iletişimi çok güzel, çok güler yüzlü, hastasına sürekli olarak ilgili davranıyor, ameliyat sürecinde de hiç bir ağrı sızı hissetmeden vakit geçirdim. 2 gün hastane sürecinin ardından hastaneden ayrıldım, hala da kendisiyle görüşüyoruz, kendisi bence bu hastanenin şans doktorlarından biri diyebilirim.
T....T
26 Nisan 2023
Bende rahim sarkması vardı, bununla alakalı kendisine operasyon geçirdim, yumurtalıklarım ve rahmim alındı, idrar kesesi askıya alındı, çok memnunum, şuan ameliyat olalı 2 ay oldu, gayet rahatım, kısa sürede de iyileştim. Kendisini zaten internet üzerinden bulmuştum, tavsiyeler üzerine direk kendisine gittim, başka bir doktora bakma gereği duymadım. Kendisi çok güler yüzlü ve hastasına karşı ilgili bir doktor, kontrollerimi de bizzat kendisi yaptı, hala da devam ediyor, 6 ay sonra tekrar gideceğim, çok memnunum.
D....B
25 Nisan 2023
Kendisine gittiğim ilk süreçten beri kendisi beni her konuda çok güzel aydınlattı, her şeyi çok güzel bir şekilde açıkladı, aynı zamanda çok güler yüzlü, naif ve kibar bir beyefendi olduğunu söyleyebilirim. Tedavi sürecinde hastasına çok büyük güven veriyor, işinin ehli bir doktor, bu yönü hem konuşurken hem de açıklarken gerçekten çok belli, bu anlamda gönül rahatlığıyla herkes kendisine gidebilir. Ben kendisine laparoskopik yöntemle yumurtalık ameliyatı oldum, yumurtalığımda kist vardı, o alındı, sorunsuz bir şekilde de operasyonum tamamlandı, çok kısa sürede ayağa kalktım, kendisinin bu yöntemde de çok başarılı olduğunu düşünüyorum, benim için büyük bir şans oldu diyebilirim.
G....K
23 Nisan 2023
Benim yumurtalığımda kist vardı, bununla alakalı kendisine kapalı operasyon geçirdim. Ben kendisinin ilgisi ve alakası, sakin oluşu ve hastayı rahatlatması konusunda kendisinden gerçekten çok memnunum. Tedavi sonrasında hastayla olan irtibatını kesmiyor ve gerçekten koyduğu teşhis ve uyguladığı tedaviyle şikayetim tamamen düzeldi.
F....Ö
22 Nisan 2023
Ben Hasan beye ameliyat oldum, uterus ve sağ overimi aldırdım. Kendisi bu süreçte benimle çok iyi ilgilendi, ne zaman ihtiyacım olursa kendisine ulaşabildim, her zaman geri dönüş sağladı. Ameliyat sonrasında da hiç bir sorun yaşamadım, şuanda da çok rahatım, tedavim sonlandı, ihtiyacı olanlara gönül rahatlığı ile kendisini tavsiye edebilirim.
Ö....M
29 Kasım 2022
Merhaba,Uzun yıllar süren bazı sağlık problemlerim için İstmosel teşhisi konduğunda çok korktum tabi.Çok da bilinmeyen bir durumdu bu ,sonrasında gittiğim birkaç doktor ameliyatın çok zor olduğunu söyledi.Bazı doktorlar kapalı ameliyat olamayacağımı ,bazı doktorlar ise sadece açık ameliyat yapabileceklerini söyledi.Araştırmalarım sonucu Hasan Bey'e ulaştım.Daha ilk randevuda bana çok güven verdi ve detaylı şekilde anlattı.İki hafta önce kapalı yöntemle istmosel ve rahim ameliyatımı yaptı.Kesileri bile görünce çok şaşırdım çünkü çok küçüktü.Sormak istediğim ne olursa kolayca ulaşabildim.Henüz daha iyleşme dönemimdeyim,şehir dışında oturmama rağmen artık sanırım başka doktora gidemem.Sevgili doktoruma çok çok teşekkür ediyorum.Sevgi ve saygılarımla.
Hasta
14 Ekim 2022
44 yaşındayım hiç ameliyat olmadım. Ameliyat fobim vardı 15 gün ara ile sayenizde 2 kez başarılı ameliyat gerçekleşti, ziyaretçilerim şaşkınlıkla sen rahim değil parçamı aldırdın dediler. İz yok acı yok çoook teşekkür ederim. İYİKİ SİZİ TERCİH ETMİŞİM başarılarınız daim olsun kelimelere sığdıramam övgülerin en iyisini hakediyorsunuz.
M....A
9 Eylül 2022
Hasan Beyle karşılaştığım için çok mutluyum, 10 cmlik sağ over kistiyle yıllardır doktor doktor gezdim ve araştırmalarım sonucunda Hasan Hocayla karşılaştım, laporoskopiyle sağ yumurtalıktaki kistten yumurtalıgima da hiç zarar vermeden beni kurtarmıştır. Detaylı açıklamaları, ilgisi güler yüzü, profesyonelliğiyle işini hakkıyla yapan nadir doktorlardan birisidir.
E.....
20 Temmuz 2022
Sürecimin başından sonuna kadar çok güzel ilgilendi en ufak bir soru işareti bile kalmadı kendisi her seferinde bir soru işareti kalırsa sorabileceğimi belirtti. En ufak sorunumda rahat ulaştım ameliyat sürecim çok güzel geçti kendisi çok güven veriyor. Benim rahimde miyom vardı kapalı ameliyat ile rahim alındı yumurtalıklar da benim onayımla alındı. 1 ay geçti ameliyat olalı ameliyattan 10 gün sorna rahatlıkla ayağa kalktım şu anda bir rahatsızlığım yok çok rahatım gerek ilgisi gerek tecrübesiyle harika bir doktor.
V.....
19 Temmuz 2022
Hasan Bey'den çok memnun kaldım bana son derece güvenli şefkatli ve yakın davrandı takipçi bir doktor kendisi hastalarını yakından takip ediyor. İşini severek yaptığına inanıyorum kendisi ameliyatımı yaptı rahmim alındı kitlelerim vardı onlar alındı kapalı ameliyat oldum ameliyat sonrasında çok memnun kaldım ilgisi alakası çok güzel hastasıyla iletişimini hiç koparmayan hastalarını takip eden bir doktor. Kendisine çok güvendim.
A.....
16 Temmuz 2022
Bitmeyen adetim vardı farklı doktora gittim uzun vadede çok yanlış tedavi uygulandı kendisine gittim anında tespit etti ve ameliyatımı gerçekleştirdi. Çok memnunum çok şanslıyım. Çok sıcakkanlı ne isterseniz cevap veriyor her şey çok güzel anlatıyor aklınızda soru işareti kalmıyor çok rahatlatıyor 2 gün hastanede yattım çok ilgiliydi çok yardımcı oldu. Ameliyatımı çok rahat atlattım hiç ameliyat olmamış gibiydim.
İ.....
15 Temmuz 2022
Ameliyat oldum kendisi çok iyi bir doktor rahim ameliyatı oldum. Bence harika bir cerrah hiç düşünmeden ameliyata karar verdim ameliyat öncesi bilgilendirmeleri güzeldi. İlgili ve alakalı. Her istediğimde kendisine ulaştım hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kesinlikle samimi bir doktor istediğiniz her şeyi sorabiliyorsunuz açık ve net olarak cevaplıyor.
Ü....K
13 Temmuz 2022
Yaklaşık 4 ay önce ileri endometriozis tanısı kondu ve ameliyat önerildi. Hasan beye gelmeden önce çok Dr araştırdım. Gittiğim hastanelerdeki meslektaşları bana hep hasan beyi önerdiler. Kendisiyle görüşmeye gittiğimde çok haklı olduklarını anladım.Hasan bey alanında çok bilgili, özellikle laparoskopik cerrahi alanında çok tecrübeli, çok profesyonel ve enerjisi de yüksek bi insan.Hastaligim ve ameliyatim konusunda beni aydınlattı ve çok güven verdi.Ona çok güveniyordum ve öyle de oldu ameliyatım laparoskopik oldu kitlem alındı ve çok başarılı geçti sonrasında hiç ağrım olmadı diyebilirim.İki gün sonra normal hayatıma geri döndüm tabi tavsiyelerine uyup dikkat ederek.Beni bu kadar kısa sürede sağlığıma kavusturduğu için çok teşekkür ediyorum.
G....S
1 Haziran 2022
Hasan beye 6 cm miyom teşhisi konulduğunda araştırarak gittim. Kendisi muayenesinde teşhisi doğruladı beni her yönüyle aydınlatarak 3 ay takibe aldı. 3 ay sonra ki muayenede daha fazla büyüme olduğu için açık ameliyatın daha uygun olduğunu söyledi.Yillardır panik atak hastasıyım Hasan bey ilk randevudan itibaren öyle güven verdi ki 11 Nisan 2022 da olduğum ameliyat esnasında ve daha sonrasında bir an bile pişman olmadım. Ameliyat açık olduğu için 2 gün hastanede yattım, ağrı ameliyat dan yarım saat sonra kesilmişti. Ameliyat öncesi narkoz verilmeden beni sakinleştirici konuşması ve ameliyat sonrası ilgi alakasını hiç unutmayacağım. Allah evladına bağışlasın önü hep açık olsun, arkasından hep duacıyım.
G.....
19 Nisan 2022
Doktorumdan memnunum, güler yüzlü, gayet anlayışlı, mütevazı bir insan, memnun kaldık. Ben rahim ameliyatı oldum, rahmim alındı. İletişimimiz gayet güzeldi Whastapp'tan da yazıştık, telefonla görüşebiliyorduk sıkıntı olmuyordu. Hastalara kesinlikle öneriyorum kendisini.
N.....
18 Nisan 2022
İlk muayenemde kendim araştırarak gittim Hasan Hoca'ya tanı, teşhis, başka tedavi yollarını da bana önerdi. Rahmimin alınması gerekiyordu, kanamam çok aşırı olduğu için süreç başladı. Hasan Bey ameliyatımı yaptı rahmim alındı. Ameliyatım çok güzel geçti. Kontrollerim de 10 gün tamamlanmadan oldu, 1 ay kontrolüme gittim Whastap'dan gecenin kaçı olursa olsun yazmamı söylemişti, ben yazdığımda ses kaydıyla anında bana dönüş yapıyordu, kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini.
A.....
10 Nisan 2022
Doktorumdan çok memnunum. Annemin ameliyatını da kendisi yaptı, annem 80 yaşında rahim ameliyatını açık şekilde oldu. Ben de kapalı şekilde ameliyat oldum, rahim ve yumurtalıklarım alındı. Kendisi çok insancıl, merhametli, insana değer veren bir doktor, hastalarına çok değer veriyor. Ameliyat öncesi ve sonrasında çok aydınlatıcı oldu, detaylı şekilde anlatıyor. Ameliyata girdiğinizde bilinçleniyorsunuz. Neler olacağını açık açık anlatıyor ameliyata girmeden önce motive ediyor.
E.....
9 Nisan 2022
Süreç boyunca her türlü bilgilendirmeleri, destek ve motivasyon vardı ameliyatım da gayet başarılı geçti, kötü bir sonuç çıkmadı. Telefonla ulaşılabilir, Whatsapp üzerinden kendisiyle iletişime geçebiliyoruz. Dermoid kist ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi de yeterli bilgilendirme vardı. Süreçte ne yapmamız gerektiğine dair açıklama yaptı. Laparoskopik ameliyatlardaki uzmanlığı sebebiyle tercih ettim. Bu alanda yoğunlaşmış olması benim için önemliydi. Babacan tavırla yaklaştı, gayet memnun kaldım. Kontrollerde de memnun kaldım.
N.....
8 Nisan 2022
Biz baştan sonuna kadar devamlı irtibat halindeydik hem teşhisin konmasında hem ameliyat sürecinde hem kendisi hem ekibine çok teşekkür ediyoruz. Devamlı geldiğimiz doktorumuz kendisi sayesinde güzel bir operasyon geçirdik. 4.evredeki kanser teşhisinden sonra diğer doktorlarla birlikte 9 saatlik bir operasyon gerçekleştirdiler. Gerek davranışı, gerek insanlığı, doktorluğu tüm bu aşamada baştan sona kadar destek olduğu ve insani bir şekilde yaklaştığı için kendisine çok çok teşekkür ediyoruz. İyi ki var.
M.....
7 Nisan 2022
Ben çok memnun kaldım Hasan Bey'den ameliyat öncesi ve sonrasında her şey çok mükemmeldi. Benim rahim ve yumurtalıklarım alındı, histereskopi yapıldı. Öncesinde bir başka doktora gittim, Hasan Bey çok rahatlattı beni ameliyat öncesinde ve sonrasında her dakika ulaşabiliyorsunuz, Whatsapp'dan yazdığınızda hemen cevap veriyor. Ameliyat sonrasında yine çok ilgili, birkaç kez gelip ekibiyle birlikte muayene ediyor. Taburcu olduğum zaman da çok güzeldi, kontrollerim de çok ilgiliydi, sorularıma cevap verdi. Bir arkadaş gibi yaklaşıyor, oturup sohbet bile etmek istiyorum kendisiyle.
Ay.....
21 Şubat 2022
Gebelik öncesi kontrol smacıyla ilk randevumu oluşturdum. Kontrol sonrasında rahim içerisinde ultrason ile gördüğü beyazlıktan şüphelenip rahim filmi çektirmemi istemişti. Rahim filminde polip çıktı. Hasan bey bütün özverisi ile ne olduğunu açıklayıp nasıl bir yol izlememiz gerektiğini söyledi. Histeroskopi ile kesisiz bir şekilde polip alındı. Şuan herhangi bir rahatsızlığım yok. Gördüğüm muameleden ve aldığım hizmetten çok memnunum. ÇOK TEŞEKKÜRLER
Dr.Murat ÖZARSLAN
18 Şubat 2022
Merhabalar, Esim dış merkezde hidrosapenks tanısı konuldu ve ameliyat olması gerektiği belirtildi. Yaptığımız araştırmalar neticesinde karşımıza çıkan isimlerden biride Prof Dr Hasan Terzi hocamız oldu. Kisa sürede hocamıza ulaşıp ameliyat tarihi belirlendi. Hocamız ve güçlü ekibi ameliyatimizi yaptılar. Alanında uzman ve deneyimli hocalarımız sayesinde başarılı bir operasyon gerçekleştirildi. Hocamız laporoskopik cerrahi konusunda gerçekten çok başarılı. Ameliyat sonrasında hiçbir ağrı ve sizi yaşanmadı. Esim kısa sürede normal hayatına dönüş yaptı. Hocamıza ve ekibine teşekkür ediyoruz. Dr.Murat ÖZARSLAN
M.....
18 Şubat 2022
Hasan Beyle karşılaştığım için çok mutluyum, 10 cmlik sağ over kistiyle yıllardır doktor doktor gezdim ve araştırmalarım sonucunda Hasan Hocayla karşılaştım, laporoskopiyle sağ yumurtalıktaki kistten yumurtalıgima da hiç zarar vermeden beni kurtarmıştır. Detaylı açıklamaları, ilgisi güler yüzü, profesyonelliğiyle işini hakkıyla yapan nadir doktorlardan birisidir.
D.....
6 Şubat 2022
Miyomlarım vardı. Tavsiye üzerine İstanbul'dan gittim kendisine. Daha önce çok doktora gittim. Üniversite hastanesine de gittim. Tamamını alamayacaklarını söylemişlerdi. Hasan Bey laporoskopik ameliyatla tamamını aldı. Çok rahat geçti operasyon. Hastasına karşı çok ilgili ve başarılı bir doktor. Her zaman ulaşıp danışabildim kendisine. Zaten süreçle ilgili detaylı bilgi verdi. Aklımdaki tüm soruları rahatça iletebildim. Güven veren bir hekim. Çevreme de her zaman tavsiye ediyorum.
B.....
5 Şubat 2022
İdrar torbası sarkması şikayetiyle yeğenimin tavsiyesi ile ulaştım kendisine. Harika bir doktor. Operasyon geçirdim. Çok başarılı geçti. Hiç ameliyat olmuş gibi hissetmedim. Ağrı sızı yaşamadım. Çok ilgili bir doktor. Hastaya karşı yaklaşımı çok güzel. Gün içinde sürekli ulaşım sağlayabildim. İyi ki Hasan Bey'e gitmişim.
D.....
4 Şubat 2022
Yumurtalıklarda büyük bir kistim vardı. Hem öneri hem de araştırma sonucu ulaştım kendisine. Ameliyat oldum. Gayet rahat geçti operasyon süreci. Çok ilgili bir doktor. Süreçle ilgili detaylı bilgi paylaşıyor. Hastayı rahatlatıyor.Herhangi bir sorunda da her zaman ulaşım sağlayabiliyorum.Çok memnunum.
G.....
1 Şubat 2022
Yumurtalıklarımda kist vardı, hamile kalamıyordum. Öncelikle bu sebeple gittim kendisine. Tedaviye gerek kalmadan kendiliğinden küçüldü. Hasan Bey takibini sağladı. Sonrasında hamile kaldım ve gebelik sebebiyle gitmeye başladım. Gayet iyi ve bilgili bir doktor.Her zaman detaylı bilgi veriyor.Ben de aklımdaki soruları rahatça sorabiliyorum. Telefonla da her zaman ulaşım sağlayabiliyorum. Çok çok memnunum.
C.....
31 Ocak 2022
Rahimde kist şikayetiyle tavsiye üzerine gittim. Yaklaşık 2,5 aydır tedavi görüyorum. Tek kelimeyle muhteşem bir doktor. Ameliyat oldum. Çok başarılı geçti. İyileşme sürecimi de çok rahat atlattım. Hastaya karşı yaklaşımı ve ilgisi harika. Sizinle ilgilenerek, sorular sorarak kafanızı çok güzel dağıtıyor. Stres yaşamamanız adına uğraşıyor va hastasına aynı zamanda psikolojik olarak da çok destek sağlıyor. Tüm süreci çok detaylı anlattı ve alanındaki yetkinliği güven verdi.. Her zaman telefonla iletişime geçebiliyorum. Farklı bir ilaç kullanımı bile olsa kendisine mutlaka danışıyorum. Çok çok memnunum.
P.....
30 Ocak 2022
Yaklaşık 1 senedir doktorum. İlk olarak dış gebelik sebebiyle gittim. Çok memnun kalmıştım. Sonrasında miyomlarım için tekrar kendisine gittim. Rahim alındı. Çok başarılı geçti operasyon. Sonrasında da sorun yaşamadım. Çok ilgili ve hastaya karşı yaklaşımı çok güzel. Bizim anlayabileceğimiz şekilde detaylı bilgi paylaşıyor. Çok memnunum.
Ş.....
3 Kasım 2021
Kritik bir anımda Hasan Bey'den tesadüf üzerine randevu alarak gittim. Dış gebelik, iç kanamaya dönmüştü. Uygun bir şekilde müdahale etti. Kendisi hemen operasyonumu gerçekleştirdi. Hasan Bey inanılmaz güleryüzlü, ilgili, alakalı, konusunda çok bilgili, tecrübeli bir doktor. Operasyon sonrasındaki takip aşamasında sıkıntı yaşamadım. Aynı ilgi ve güleryüzle yardımcı oldu. Kendisini herkese tavsiye ederim. Sıkıntıları olan hastalar varsa Hasan Bey'e muayene olabilirler.